TwilightTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightTR Fan sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni

+2
dylan_moon
Alice~Şeyma
6 posters
YazarMesaj
Alice~Şeyma
Admin
Admin
Alice~Şeyma

Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni Empty
MesajKonu: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:49 pm

Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni 0001e1bfd

1)Hayat Taklit Edilen Bir Sanattır

Vahşice sadakatli ve koruyucu Edward'ın Bella Swan'a duyduğu aşka imrenen Twilight fanları heryerde.Bu yüzden O da bir filmde mükemmel erkeği (aslında vampiri =] ) oynamanın getirilerini kullanabiliyor.

2)O Yaratıcı Bir Yakışıklı
Aktörlük,şarkıcılık ve müzisyenlik onda o kadar doğal ve alışılmış duruyor ki.''Rob diğer insanlar gibi bir sanat okulunda eğitim almadı.''diyor Robert'ın yeni filmi ''How To Be''nin yönetmeni Oliver Irwing.''O çok fazlasıyla gerçek.''

3)İngiliz Olması
Twilight'taki kusursuz Amerikan aksanına rağmen,bu sıcak karşılama karşısında ''Londra'nın kokusunu özledim.''diyor Robert.''Az kalsın ağlıyacaktım çünkü bunu o kadar çok özledim ki.''

4)O Çok Alçakgönüllü
Kızlarla şansı olmadığına inanıyor.''Kimse teslim olmak istemiyor.'' diyor Rob.''Sanırım ben flörtleşecek adamlardan değilim.''Probleminin bir bölümü müydü? ''Rob biraz utangaç.'' diye açıklıyor Twilight'ın yıldızlarından Kellan Lutz .''O çok utangaç biri.''

5)Ona Bir Bakın!
''O çok yakışıklı biri.'' diyor Ashley Greene.Bella'yı oynayan Kristen Stewart'ta ona katılıyor,''O çok seksi.'' diyor.Onun kocaman dağınık saçı da bu ilginin bir parçası.''Saçınada dokunmadan duramıyor.'' diyor Kristen.''İnsanlar da buna bayılıyor.''

Kaynak= Tıkla[/center]
http://godricshollow.nforum.biz
dylan_moon
Yenidoğan
Yenidoğan
dylan_moon

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 5:41 pm

ee bence haklılarda.... Embarassed
-Ayşin-
Admin
Admin
-Ayşin-

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:15 pm

dylan_moon demiş ki:
ee bence haklılarda.... Embarassed
Bence de, bir de Kellan, kızların Rob'un başını eğmesine bayıldıklarını söylüyor
http://twilight.teamgoo.net
Can_Black
Yenidoğan
Yenidoğan
Can_Black

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:07 pm

Yakışıklı görmesek inanacağız Smile Kim o rolü oynasa bu kadar populer olurdu...
Alice~Şeyma
Admin
Admin
Alice~Şeyma

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:09 pm

Can_Black demiş ki:
Yakışıklı görmesek inanacağız Smile Kim o rolü oynasa bu kadar populer olurdu...
Dediğine kesinlikle katılmıyorum.
Rob*un yerine aslında başka birini oynatacaklarmış bence çok kötüydü.
Rob karakteri tam anlamıyla yansıtıyor.
http://godricshollow.nforum.biz
Flosfer
Yenidoğan
Yenidoğan
Flosfer

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:10 pm

kesinlikle haklılar Laughing
Can_Black
Yenidoğan
Yenidoğan
Can_Black

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:02 pm

Alice~Şeyma demiş ki:
Can_Black demiş ki:
Dediğine kesinlikle katılmıyorum.
Rob*un yerine aslında başka birini oynatacaklarmış bence çok kötüydü.
Rob karakteri tam anlamıyla yansıtıyor.

Siz ilk olarak onu gördüğünüz için o öyle geliyor sayın admin Smile
dylan_moon
Yenidoğan
Yenidoğan
dylan_moon

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:57 pm

yanılıyorsun.rob tan sadece twilight yüzünden etkilenmeyenlerde var.mesela ben hp deki cedric rolünde onu gördüğümden beri hayranım twilight ta bunu pekiştirdi tabi.edwart cullen karakteri onun dış görünüşüyle bence gerçekten fazlaca uyuşuyor.
DİLARA_EDWARD
Yenidoğan
Yenidoğan

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni   Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 12:01 pm

Can_Black demiş ki:
bende katılmıyorum çünkü edward rolüne en iyi rob uyar bence
kendine özen gösterse rob muhtesem olur (bu ayrı bı konutabi)

Robert Pattinson'ın Dünyadaki En Seksi Erkek Olmasının 5 Nedeni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En seksi ilk 3 erkek : Rob,Taylor,Kellan
» Robert'ın Kokusu !
» Robert 1. oldu
» Robert'ın Romantik Randevusu
» 20 Soruda Robert