TwilightTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightTR Fan sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!

4 posters
YazarMesaj
emmy_harry
Yenidoğan
Yenidoğan

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! Empty
MesajKonu: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 2:37 pm

[size=15pt]Sonsuz Hayat Eternal Life...[/size]

Yeni Karakterler

Madison Scott Hale

Madison Scott Hale,17'sinde gibi görünen,ancak 106 yaşında olan safkan bir vampirdir.Annesi ve babası bir saldırıda öldürülünce yalnız kalır.27 yıl sonra Carlisle,Edward,Esme,ve Rosalie ile tanışır ve onlarla yaşamaya başlar.Bir süre sonra ruh ikizi olan vampiri,Alan Corbett'ı bulur.Rosalie'ye benzerliği dolayısıyla Hale soyadını kullanır.Ayırca istediği hayvana dönüşebilir.Sarışındır ve diğerleri gibi altın sarısı gözlere sahiptir.Orta boyludur ve bazen gözleri kahverengiye döner.

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! Ashley01

Alan Jonathan Corbett

[spoiler]Alan Jonathan Corbett,18 gibi duran,ama 107 yaşında safkan bir vampirdir.Doğduğundan beri ailesini hiç görmemiştir.Onu Madison bulur ve birbirlerine aşık olurlar.Alan'da Cullen'larla yaşamaya başlar.Kumral ve orta boyludur.Bazen gözleri yeşile dönebilir.

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! 10794-jensen-ackles

Bu benim ilk uzun soluklu hayran hikayem.Yorumlara göre birinci bölümü yazacağım Smile

En son emmy_harry tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 11:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alice~Şeyma
Admin
Admin
Alice~Şeyma

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! Empty
MesajKonu: Geri: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 3:22 pm

Vayy canına özelliği gerçekten çok güzelmiş Madison Scott Hale*in ...
Merak etmedim desem yalan olur tatLım ...
Bir an önce yeni böLümü yoLLaa !
http://godricshollow.nforum.biz
emmy_harry
Yenidoğan
Yenidoğan

MesajKonu: Geri: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 11:44 am

Part 2

Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler

Boş ve ıssız sokaklarda genç bir kadın hızla koşuyordu.Madison Hale,takip edildiğini fark ederek hızlanmıştı.Ama işin garip yanı kendisini takip edenler onun soyundandı,çünkü kendisi kadar hızlıydılar.Birden bir şeye takıldı ve düştü.Arkasını dönmesiyle bir çığlık atması bir oldu.Yerde kanlar içinde yatan cansız beden Alan'a aitti.Birden sert bir cisimle kafasına vurulduğunu hissetti...
''AAAAAAAAAAHHHHHHH!!''
Madison,birden yerinden fırladı.Herşeyin bir rüya olduğunu anlayıp rahatlayacaktı ki kendisinin uyumadığını hatırladı.Bu sırada Alan'ın sesini duydu:
-Rose,sanırım uyandı.Mad,iyi misin?
-Alan?
-Burdayım.Emmett,gülmeyi kes!
Emmett'in sesi duyulur:
-Tamam,tamam.
Madison gözlerini açabileceğini hisseder.Karşısında Emmett,Rosalie ve Alan'ı görünce rahatlar.Rosalie:
-Ne oldu Mad?
Madison,gördüklerini anlatmaya başlar.Bitirdiğinde kısa bir sessizlik olur.Sonunda konuşan Alan olur:
-Emmett,git ve Alice'i çağır.Sanırım ihtiyacımız olacak.
Emmett hızla odadan çıkar.ancak yeni bir çığlıkla geri döner...

yorumları bekliyorum.
Alice~Şeyma
Admin
Admin
Alice~Şeyma

MesajKonu: Geri: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 4:25 pm

Canım güzel ama çok çok kısa olmuş...
Bu kadar kısa bölümler yollama .
http://godricshollow.nforum.biz
-BuseKau-
Süper Moderatör
Süper Moderatör
-BuseKau-

MesajKonu: Geri: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 10:43 am

GüzeL Bir Yerde Kesmişsin Very Happy
Fakat böLümLeri Daha uzun yazmaLısın Very Happy
O yüzden Devaam Et Very Happy
Jasmine
Yenidoğan
Yenidoğan
Jasmine

MesajKonu: Geri: Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!   Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi! I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 6:07 pm

Öncelikle merhaba demek istiyorum ve hemen yorumuma geçiyorum ; karakter resimlerini
çok beğendim.Hatta beğenmenin ötesine geçtim diyebilirim.Neyse yorumun tümünü karakter
resimlerine harcamak istemiyorum.Hızlı bir şekilde göndermiş olduğun birinci bölümü
okuyorum ve yine hızlı bir şekilde yorumuma geçiyorum ; aslında gerçekten güzel bir anlatım
tarzın var ancak birinci bölüm diyerekten göndermiş olduğun yazı gerçekten çok kısa.
Bence de bu kadar kısa bölümler göndermemelisin ama heyecan yaratmak için bu kadar kısa
yazdın.Her neyse dediğim gibi anlatım tarzın güzel ve kısalık sorununu bir an için unutturuyor.
En iyisi sen en kısa zamanda ikinci bölümü gönder.Eh , böylece merakımız biraz giderilir.

Sonsuz Hayat(Eternal Life)Bölüm 1-Part 1-Madison'ın Rüyası ve Cesetler Eklendi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Hakkında
» Bölüm ile ilgili
» Midnight Sun Kısmi Çeviri ! [İlk 12 Bölüm]